Převezměte terezínskou štafetu 2024 | 3. ročník – zadání 2. kola

2. KOLO

Do druhého kola automaticky postupují všechny týmy, které se přihlásili a odevzdali své řešení prvního kola.

Ve druhém kole budete vytvářet jedno číslo vlastního časopisu inspirovaného časopisem Bonaco. Váš časopis by měl splňovat veškerá kritéria, která najdete v zadání níže. Své naskenované časopisy odevzdávejte do 20. června do složky, kterou jsme vám nasdíleli po přihlášení.

Veškerá pravidla naleznete ZDE.

PRO KOHO JE SOUTĚŽ URČENA?

Soutěž je primárně určena pro žáky/ně druhého stupně základních škol a nižšího stupně osmiletých či šestiletých gymnázií. Zapojit se však mohou i mladší či starší zájemci (žáci/kyně prvního stupně základní školy nebo studenti/ky střední školy). Práce bude probíhat v 3-7 členných skupinkách. Soutěž se skládá ze tří kol. Týmy se mohou přihlásit od 25. března do 22. dubna 2024.

Těšíme se na vás! Terezínská štafeta