Převezměte terezínskou štafetu 2024 | 3. ročník – zadání 1. kola

1. KOLO

První kolo je zaměřené převážně na vaše znalosti a schopnosti pracovat s dobovými i odbornými texty. Jeho zadání uveřejňujeme 25. března 2024 na našich stránkách. Vyplněné zadání bude možné odevzdávat do 26. dubna 2024 do složky, kterou vám nasdílíme po přihlášení.

JAK SE PŘIHLÁSIT?

Své přihlášky můžete posílat do 22. 4. 2024 přes tento formulář.

Veškerá pravidla najdete ZDE.

Samozřejmě je možné přihlásit více týmů z jedné školy nebo organizace. Aktuální informace budou dostupné na stránkách, instagramu či facebooku. S veškerými dotazy se na nás můžete obracet prostřednictvím mailu terezinskastafeta@prirodniskola.cz.

PRO KOHO JE SOUTĚŽ URČENA?

Soutěž je primárně určena pro žáky/ně druhého stupně základních škol a nižšího stupně osmiletých či šestiletých gymnázií. Zapojit se však mohou i mladší či starší zájemci (žáci/kyně prvního stupně základní školy nebo studenti/ky střední školy). Práce bude probíhat v 3-7 členných skupinkách. Soutěž se skládá ze tří kol. Týmy se mohou přihlásit od 25. března do 22. dubna 2024.

Těšíme se na vás! Terezínská štafeta